הפמיניסטיות שכנעו אותי: כל הגברים מסוכנים

הפמיניסטיות שכנעו אותי: כל הגברים מסוכנים

פמיניסטיות יקרות, שכנעתן אותי. לאור כל הפרסומים שלכן וכל הדוגמאות שהבאתן, השתכנעתי לגמרי: כל הגברים הם רוצחים בפונטנציה, מטרידים בפוטנציה, מחפיצים בפוטנציה. לכן צריך לפתור את הבעיה אחת ולתמיד- פורסם ב"סרוגים"

תאריך: חשוון תש"פ מחבר: הרב איתי אליצור

פמיניסטיות יקרות, שכנעתן אותי. לאור כל הפרסומים שלכן וכל הדוגמאות שהבאתן, השתכנעתי לגמרי: כל הגברים הם רוצחים בפונטנציה, מטרידים בפוטנציה, מחפיצים בפוטנציה. כולם כולל כולם מתייחסים לנשים כאילו הן היו אובייקט, וכולם מסוכנים. לכן צריך לפתור את הבעיה אחת ולתמיד. לשנות את הטבע הגברי הנורא.

הפקתי את הלקח. אני מבין שאני יצור נורא שצריך לרסן אותו. אז ארסן אותו. אדאג לא לשמוע נשים שרות. אדאג לא להעסיק נשים, אדאג לא להסתכל על נשים (אפילו לא על תמונה של פנים, שמא זה יעורר את היצור האיום והנורא השוכן בקרבי), אדאג ואשמור על עצמי.

אבל זה לא מספיק. כי כידוע יש בארץ עוד כמה מיליוני גברים. וכולם מסוכנים נורא, וכולם עלולים לפגוע בכן. לכן אין ברירה. המשימה הראשונה במעלה היא לשנות את הטבע הגברי. ובינתים לפחות לא להוסיף שמן למדורה. אנחנו נשמח לכבות לגמרי את האש הנוראה הזאת, אבל בינתיים, כל עוד אנחנו לא מצליחים לכבות אותה, לפחות נשמור עליה קטנה ולא נתדלק אותה.

נדאג לגדל את הילדים בלי להראות להם סרטים וספרים רוויי מין. נדאג שהם לא יראו ברחובות נשים שלובשות בגדים שנועדו למשוך את העין. נדאג שהם לא יראו שנשים הן מקדם מכירות. זכרו: כל תינוק חמוד שאתן רואות ברחוב הוא הגבר האיום והנורא שעלול לפגוע בכן מחר אם לא תרסנו אותו.

התכנית אפוא היא לשנות את הטבע הגברי. ואני לגמרי איתכן במאבק הזה, כי תאמינו לי שאני שונא את היצור האיום והנורא השוכן בקרבי הרבה יותר משאתן שונאות אותו. וחוץ מזה, כואב לי על כל אשה שנפגעת. אבל בינתיים, עד שנצליח לשנות את הטבע הגברי, ועד שנצליח לשכנע את כל הגברים לרסן את עצמם, צריך להושיט עזרה ראשונה, כדי שאף אחת לא תפגע בינתיים. לכן, בינתיים, אל תעלו לשיר בפני גברים. אל תעמדו בפני גברים. אל תופיעו בפניהם בבגדים שעלולים למשוך את העין החומדת שלהם למקום לא רצוי. תדאגו שהגברים הנוראים האלה לא יפגעו בכן.

אז נכון. לא צריך להעניש את הנשים. כיון שרק הגברים אשמים כאן, ואילו הנשים לא אשמות בכלל, כי כידוע רק הגברים הם חיות פרא ולנשים אין בכלל יצר מין ואין להן שום תשוקה למשוך את תשומת ליבו של הגבר. הן גם לא רודפות כבוד, וכל מה שמעניין אותן זה לשמור על צניעותן ולתרום לחברה, לכן אסור להדיר את האישה. צריך להדיר רק את הגבר. כי רק הוא אשם.

לכן תדירו אתן את הגברים. כל פעם שאתן עולות לשיר תדאגו להעיף משם את כל יצורי הפרא הנוראים האלה. שהם פשוט לא יכנסו. גם אל תעבדו אצלם, הם לא ראויים לזה. ומי יודע מה הם עלולים לעשות לכן. שמרו על עצמכן. ואם אי אפשר? אם הם לא מוכנים ללכת? אם אי אפשר, אז תופיעו כרגיל. אסור להדיר את מי שלא אשם. צריך להדיר רק את מי שאשם. אז נכון שמי שישלמו את המחיר יהיו הנשים, יחד עם החברה כולה. אבל מה זה חשוב? העיקר שלא נדיר את מי שלא אשם.